Semināri darba devējiem aizvien populārāki

Klātienes un attālināti semināri ir viena no mūsu ikdienas darba daļām. Šonedēļ SUSTENTO kalendārā divi semināri, un zīmīgi, ka abi no tiem – uzņēmumiem, kuriem rūp cilvēki ar invaliditāti gan kā darbinieki, gan kā klienti. Semināri ļauj to dalībniekiem uzlabot savu vispārējo izpratni par cilvēku ar invaliditāti kā sabiedrības daļu, vienlaikus ļaujot izzināt tādus praktiskus aspektus kā darba vides pielāgošana, cieņpilnas komunikācijas veidošana u.c.

Būtiski ir uzreiz “salikt visu pa plauktiem”. Tā šodienas seminārā “Iekļaujoša vide darbiniekiem ar invaliditāti” uzņēmumam “Schneider Electric” vispirms pārrunājām, vai tiešām cilvēks ar invaliditāti ir slimnieks un visu atlikušo mūžu var palikt tikai gultā, vai tomēr var kļūt par pilnvērtīgu darbinieku? Tad seko jau praktiskāki jautājumi: kādas ir komunikācijas un attieksmes barjeras saskarsmē ar darbinieku ar invaliditāti vai kā, ar maziem ieguldījumiem pielāgojot vidi, var likt cilvēkam ar invaliditāti sajusties piederīgam darba kolektīvam un būt lojālam pret savu darba devēju.

Ceturtdien seminārs “Rimi Latvjia”, turpinot ikmēneša apmācības par cilvēku ar dažādu invaliditāti nodarbinātības aspektiem. Šī semināra tēma: “Darba intervija – cilvēku profesionalitāte vai žēlums”.

Vairāk par SUSTENTO vadītajiem semināriem jautājiet, rakstot: macibucentrs@sustento.lv