sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Līdzdalības ābece > Ministru kabineta sēde Drukāt
Ministru kabineta sēde
Ministru kabineta sēde

 

Ministru kabineta sēdes parasti notiek reizi nedēļā, otrdienās plkst.12.00 Ministru kabineta Zaļajā zālē.

Ministru kabineta sēdēs ar balsstiesībām piedalās visi Ministru kabineta locekļi (Ministru prezidents, ministri). Ministru kabineta sēdēs ar padomdevēja tiesībām var piedalīties: ģenerālprokurors, valsts kontrolieris, Latvijas Bankas prezidents, tiesībsargs, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas priekšsēdētājs, Valsts kancelejas direktors, citas tiesību aktos noteiktās amatpersonas, kā arī Ministru prezidenta uzaicinātās personas, nevalstisko organizāciju pārstāvji (attiecīgajā darba kārtības jautājumā). Ministru kabineta sēdes ir atklātas, tajās var piedalīties plašsaziņas līdzekļu un nevalstisko organizāciju pārstāvji. Valdības sēdēs var vērot tiešraidē: http://www.mk.gov.lv/lv/aktuali/tiesraides/. 

Lai paustu viedokli par izstrādātu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumu projektu vai politikas plānošanas dokumentu vai aizstāvētu ideju, varat piedalīties sēdē klātienē.  

Ministru kabineta sēdē pieņemtie tiesību akti tiek publicēti oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”, atbalstītie likumprojekti tiek nosūtīti Saeimai. 

Dalībai Ministru kabineta sēdē jāpiesakās ar atbildīgās ministrijas starpniecību vai arī, sūtot e-pastu uz Valsts kancelejas oficiālo adresi vk@mk.gov.lv. Vēstulē jānorāda vārds, uzvārds, pārstāvētā organizācija un jautājums, kura izskatīšanā vēlaties piedalīties.  

Ja Jums nav informācijas par to, kā pieteikties dalībai konkrētā sēdē, jautājiet to ministrijas vai valsts kancelejas NVO koordinatoram (skat. „Ministrijas”). Tāpat varat arī zvanīt uz Ministru kabineta bezmaksas informatīvo tālruni 80000120.

 
Diskusijas

 

Apmeklētāji: 5243496