sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Līdzdalības ābece > Ministru kabineta komiteja Drukāt
Ministru kabineta komiteja
 

Ministru kabineta komitejas sēde

 

Ministru kabineta komitejas sēdes notiek reizi nedēļā, pirmdienās, plkst.10.00 Ministru kabineta Zaļajā zālē. 

Ministru kabineta komitejas sēdēs ar balsstiesībām piedalās visi Ministru kabineta locekļi (Ministru prezidents, ministri). Ar padomdevēja tiesībām sēdēs piedalās citu institūciju pārstāvji un nevalstisko organizāciju pārstāvis – pašlaik Āris Ādlers (Latvijas Lauku forums). 

Ministru kabineta komitejā izskata politikas plānošanas dokumentu projektus un izskata tiesību aktu projektus, par kuriem nav panākta vienošanās Valsts sekretāru sanāksmē. 

Ministru kabineta komitejas sēdes ir atklātas, tajās var piedalīties plašsaziņas līdzekļu un nevalstisko organizāciju pārstāvji. Lai paustu viedokli par izstrādātu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumu projektu vai politikas plānošanas dokumentu vai aizstāvētu ideju, varat piedalīties sēdē klātienē.  

Dalībai sēdē ir iepriekš jāpiesakās un jāpiesaka, par kādu jautājumu sēdē vēlēsies izteikties. Tas nepieciešams, lai būtu iespējams iepriekš plānot sēdes norisi – nepieciešamības gadījumā pieteikt caurlaides, kā arī iepriekš prognozētu jautājumus, uz kuriem būs jāsniedz atbilde amatpersonām, kuras piedalīsies sēdē.  

Dalībai Ministru kabineta komitejas sēdē jāpiesakās ar atbildīgās ministrijas starpniecību vai arī, sūtot e-pastu uz Valsts kancelejas oficiālo adresi vk@mk.gov.lv. Vēstulē jānorāda vārds, uzvārds, pārstāvētā organizācija un jautājums, kura izskatīšanā vēlaties piedalīties.  

Ja Jums nav informācijas par to, kā pieteikties dalībai konkrētā sēdē, jautājiet to ministrijas vai valsts kancelejas NVO koordinatoram (skat. „Ministrijas”). Sniegt sīkāku informāciju, atbildēt uz jautājumiem par sēdes norisi, ierašanos uz sēdi, reģistrēšanos, viedokļa paušanu Jums var arī NVO pārstāvis Āris Ādlers. Tāpat varat arī zvanīt uz Ministru kabineta bezmaksas informatīvo tālruni 80000120.
Diskusijas

 

Apmeklētāji: 5243456