sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Visi jaunumi Drukāt
Visi jaunumi
Ieteikumi cilvēku ar invaliditāti iekļaušanai, reaģējot uz COVID-19
Ikvienam cilvēkam ir tiesības uz tūlītēju un precīzu informāciju par situāciju valstī un pasākumiem, kas viņiem un viņu ģimenēm būtu jāveic.
Izmaiņas kompensējamo zāļu izrakstīšanas kārtībā
No šī gada 1. aprīļa Latvijā mainīsies kārtība, kādā tiks izrakstītas kompensējamās zāles pacientiem. Veselības ministrija savā pētījumā ir atklājusi, ka pacienti katru gadu pārtērē 25 miljonus eiro tikai tāpēc, ka izvēlējušies iegādāties dārgākas zāles, lai gan nopērkamas arī tieši tādas pašas, tikai lētākas. Lai ietaupītu cilvēku naudu, bet tajā pašā laikā nodrošinātu iespējami labu ārstēšanu, turpmāk receptēs tiks ierakstīts nevis zāļu nosaukums, bet gan tikai aktīvā viela.
Latvija ir valsts ar otro augstāko nabadzības un sociālās atstumtības līmeni cilvēkiem ar invaliditāti ES
Latvija ir valsts ar otro augstāko nabadzības un sociālās atstumtības līmeni cilvēkiem ar invaliditāti ES, atklājuši Eurostat dati. Šokējoši 43,6% cilvēku ar invaliditāti Latvijā dzīvo nabadzībā, kas ir krietni virs ES vidējā līmeņa - 28,7%.
2019. gada pavasara sezonas jaunums
SUSTENTO mācību centrs iepazīstina ar sezonas jaunumu – Valērija Rakova semināru “Kā stiprināt veselību un aktivizēt iekšējos resursus”.
Aptauja par veselības aprūpes pieejamību Latvijā
Mēs esam sagatavojuši aptauju par veselības aprūpes pieejamību Latvijā un vēlamies lūgt Jūsu palīdzību tās izplatīšanā, kā arī aizpildīšanā.
Aicinām piedalīties diskusijā “Vai cilvēki ar invaliditāti ir vajadzīgi Latvijas darba tirgum?”
Nesapratni un apjukumu sabiedrībā ir sacēlis Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras vadības paustais viedoklis par cilvēku ar invaliditāti nodarbinātību. LTRK vadītājs Aigars Rostovski Rīgas biznesa forumā paziņoja, ka šādi cilvēki ir apgrūtinājums uzņēmējiem, tādēļ jādomā, kā atvieglot procedūru, kā viņus atlaist.
Dziesmu un Deju svētki
Apvienība “Apeirons” sadarbībā ar Dziesmu un Deju svētku organizatoriem izsludina biļešu pārdošanu cilvēkiem kas pārvietojas ratos un viņu pavadoņiem.
Jaunieti, piedalies projektā!
Vai esi situācijā, kad nezini, pa kuru dzīves ceļu tālāk iet? Varbūt Tev ir kādas prasmes, kuras nepieciešams pilnveidot pirms "iziešanas uz lielās skatuves" vai, iespējams, Tev padomā ir trīs profesijas, no kurām nevari izvēlēties to īsto un vienīgo?
4. Eiropas Parlaments cilvēkiem ar invaliditāti aicina ES līderus nodrošināt cilvēku ar invaliditāti vienlīdzīgas tiesības ne vien uz papīra, bet arī realitātē
Vairāk nekā 700 cilvēki ar invaliditāti no visas Eiropas šodien, 6. decembrī, tikās Eiropas Parlamentā, lai kopā ar Eiropas Savienības līderiem diskutētu par cilvēku ar invaliditāti tiesībām. Ceturtais Eiropas Parlaments cilvēkiem ar invaliditāti tika organizēts, lai atzīmētu Starptautisko dienu cilvēkiem ar invaliditāti, ko atzīmējām 3. decembrī, un Eiropas Cilvēku ar invaliditāti foruma (EDF) 20. gadadienu. Pasākumā piedalās arī 18 pārstāvji no Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācijas SUSTENTO, kuru līdzdalību cilvēkiem ar invaliditāti nozīmīgajā pasākumā atbalstīja Latvijas deputāti Eiropas Parlamentā Sandra Kalniete, Inese Vaidere, Tatjana Ždanoka un Krišjānis Kariņš.
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Nākamā

Diskusijas

 

Apmeklētāji: 4954186