sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Atbildes meklējot Drukāt
Atbildes meklējot
Sabiedriskais transports
Par pasažieru ar 1. un 2. grupas invaliditāti pārvadāšanu regulāro maršrutu autobusos.
Valsts apmaksāto veselības aprūpes pakalpojumu saņemšana ES, Eiropas Ekonomiskās zonas dalībvalstīs un Šveicē
Ja Latvijā nav iespējams nodrošināt veselības aprūpes pakalpojumu, personai ir iespēja to saņemt ES, EEZ dalībvalstīs vai Šveicē.
Urīna nesaturēšana jeb inkontinence
Cilvēkiem ar kustību traucējumiem urīna nesaturēšana jeb inkontinence ir problēma, kas var būt radusies traumas vai saslimšanas rezultātā. Atsevišķos gadījumos nesaturēšana var būt arī funkcionāla – kas nozīmē, ka cilvēks neaprēķina laiku un vienkārši nepagūst aiziet uz tualeti. Ir svarīgi apzināties, ka šī problēma nav nelabojama un nepadara cilvēku sliktāku par citiem vai nepilnvērtīgu. Vēl vairāk – nevajadzētu ļaut inkontinencei papildus sarežģīt ikdienu. Ieteikumus sniedz Inko Centra konsultante Vaira Dreimane.
Bezmaksas juridiskā palīdzība iedzīvotājiem ES lietās
Konsultācijas tiek sniegtas par Eiropas Savienības tiesību aktiem saistībā ar civiltiesībām, ģimenes tiesībām, komerclietām, sociālo nodrošinājumu personām, kuras pārvietojas ES teritorijā. Konsultācijas notiek Eiropas Savienības mājā Rīgā, Aspazijas bulvārī 28, 5. stāvā. Apmeklētāju pieņemšana šogad paredzēta divreiz mēnesī. Uz konsultācijām iepriekš jāpiesakās: pa tālruni - 67085410 vai e-pastu comm_rep_rix_esmaja@ec.europa.eu
Diskusijas

 

Apmeklētāji: 4734748