sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Atbildes meklējot > SUSTENTO reģionālo tīklojuma NVO kontakti Drukāt
SUSTENTO reģionālo tīklojuma NVO kontakti
Latgales cilvēku ar invaliditāti NVO
Šajā sadaļā ir apkopota kontaktinformācija par tām Latgales NVO, ar kurām SUSTENTO projekta „Reģionālo cilvēku ar invaliditāti un prognozējamu invaliditāti organizāciju līdzdalības resursu stiprināšana politikas plānošanā un ieviešanā” īstenošanās laikā satikāmies un izveidojām sadarbību ilgtermiņā.
Vidzemes cilvēku ar invaliditāti NVO
Šajā sadaļā ir apkopota kontaktinformācija par tām Vidzemes NVO, ar kurām SUSTENTO projekta „Reģionālo cilvēku ar invaliditāti un prognozējamu invaliditāti organizāciju līdzdalības resursu stiprināšana politikas plānošanā un ieviešanā” īstenošanās laikā satikāmies un izveidojām sadarbību ilgtermiņā.
Zemgales cilvēku ar invaliditāti NVO
Šajā sadaļā ir apkopota kontaktinformācija par tām Zemgales NVO, ar kurām SUSTENTO projekta „Reģionālo cilvēku ar invaliditāti un prognozējamu invaliditāti organizāciju līdzdalības resursu stiprināšana politikas plānošanā un ieviešanā” īstenošanās laikā satikāmies un izveidojām sadarbību ilgtermiņā.
Kurzemes cilvēku ar invaliditāti NVO
Šajā sadaļā ir apkopota kontaktinformācija par tām Kurzemes NVO, ar kurām SUSTENTO projekta „Reģionālo cilvēku ar invaliditāti un prognozējamu invaliditāti organizāciju līdzdalības resursu stiprināšana politikas plānošanā un ieviešanā” īstenošanās laikā satikāmies un izveidojām sadarbību ilgtermiņā.
Diskusijas

 

Apmeklētāji: 4724013