sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Visi jaunumi > Vai zinājāt, ka arī Rīgas mikroautobusos cilvēki ar I un II grupas invaliditāti var braukt bez maksas? Drukāt
Vai zinājāt, ka arī Rīgas mikroautobusos cilvēki ar I un II grupas invaliditāti var braukt bez maksas?
Vai zinājāt, ka arī Rīgas mikroautobusos cilvēki ar I un II grupas invaliditāti var braukt bez maksas?
 
Sākot ar 2012. gada 1. janvāri, „Rīgas satiksme” cilvēkiem ar I un II grupas invaliditāti nodrošina braukšanu bez maksas (ar nulles biļeti) mikroautobusos („Rīgas satiksmes” mikroautobusu numuri sākas ar 200).
Personas, kurām noteikta I vai II invaliditātes grupa, personas līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti un persona, kas pavada personu, kurai noteikta I invaliditātes grupa vai personu līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti, mikroautobusus var izmantot bez maksas. Ir jāuzrāda vadītājam derīga invaliditāti apliecinoša apliecība, uz kā pamata tiek izsniegta nulles biļete.
Ja vadītājs pieprasa samaksu vai atsaka mikroautobusa pakalpojumu, Jums ir tiesības par to ziņot RP SIA "Rīgas satiksme": info@rigassatiksme.lv  vai zvanīt 67104800, nosaucot maršruta mikroautobusa numuru un, ja paspējāt iegaumēt, valsts reģistrācijas zīmes numuru.
 
P.S. Saskaņā ar Invaliditātes likumu personām ar I vai II invaliditātes grupu, personām līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti un personai, kas pavada personu ar I invaliditātes grupu vai personu līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti, ir tiesības par valsts budžeta līdzekļiem bez maksas izmantot Latvijas Republikas teritorijā visu veidu sabiedrisko transportu, izņemot aviotransportu, taksometrus un pasažieru pārvadājumus pa iekšējiem ūdeņiem.
Diskusijas

 

Apmeklētāji: 5244945