sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Aktivitātes > 2006. gada septembris Drukāt
2006. gada septembris

05.09.

Saskaņā ar LR Labklājības ministrijas rīkojumu Nr. 135 Par darba grupas izveidi likumprojekta "Invalīdu sociālās aizsardzības likuma" izstrādei tās sastāvā ir nozīmēti 3 LCĪVSO SUSTENTO locekļi: mūsu organizācijas valdes priekšsēdētāja Gunta Anča, projektu vadītāja Inga Šķestere un "Gaismas stara" valdes priekšsēdētāja Brigita Siliņa.

08.09.

Sustento pārstāve I.Šķestere kā komisijas locekle piedalījās  VA "Tehnisko palīglīdzekļu centra" iepirkuma komisijas sēdē, lai izstrādātu nolikumu konkursam par tiesībām piegādāt riteņkrēslus līdz 31.12.2007. un par tiesībām piegādāt ar vienu un divām rokām vadāmus pārvietošanās palīglīdzekļus līdz 31.12.2007. 

18.09.

Tikšanās SUSTENTO birojā ar Rīgas domes Labklājības departamenta pārstāvēm Solvitu Rudoviču - sociālo pakalpojumu nodaļas vadītāju - un galveno speciālisti Baibu Zunti par turpmāko sadarbību cilvēku ar invaliditāti sadzīves situāciju  jautājumos un to risināšanā. Sarunu galvenā tēma bija par alternatīvo pakalpojumu piedāvājumu attīstību cilvēkiem ar invaliditāti Rīgas pilsētā.

21.09.

SUSTENTO pārstāvji piedalījās Eiropas Komisijas Briselē rīkotajā konferencē "Eiropas Sociālais fonds un invalidtāte", kurā ES dalībvalstu pārstāvji no ministrijām un nevalstiskajām organizācijām cilvēkiem ar invaliditāti tika iepazīstināti par tās pamatnostāju Eiropas Sociālā fonda izlietošanā laika posmā no 2007. līdz 2013.gadam.

26.09.

26.septembrī SUSTENTO birojā bija tikšanās ar "Jaunā laika" pārstāvjiem - Ainaru Latkovski, Lieni Liepiņu un Evu Viļķinu, lai, pamatojoties uz mūsu organizācijas pirmsvēlēšanu jautājumiem, pārrunātu šīs partijas viedokli par tiem.

28., 29.09.

SUSTENTO valdes priekšsēdētāja, kā arī Eiropas Cilvēku ar invaliditāti Foruma (European Disability Forum – EDF) valdes locekle Gunta Anča kā lektore piedalījās Eiropas Padomes un Eiropas reģionu asamblejas seminārā ”Cilvēki ar invaliditāti kā reģiona pievienotā vērtība”, kas notika vienā no Rumānijas lielākajām pilsētām Timisoarā.

Diskusijas

 

Apmeklētāji: 5170849