sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Visi jaunumi > Ziedot.lv ir atvēris savu „Labdarības māju” Drukāt
Ziedot.lv ir atvēris savu „Labdarības māju”
Labdarības māja
Ziedot.lv Labdarības mājā notiks dažādas sociālās aktivitātes, sekojiet līdzi jaunumiem un aktualitātēm!
Katru mēnesi Ziedot.lv aicina ziedot īpašas lietas, kuras jums vairs nav nepieciešamas, bet tās var izmantot atkārtoti!
Februāris - POGU mēnesis! Aicina ikvienu atnest savas vientuļās, liekās vai uzkrātās pogas, lai tām tiktu atrasts jauns pielietojums skaistajās Ziedot.lv kiosks rotaļlietās vai citos darinājumos.
Marts - VIENTUĻO AUSKARU mēnesis! Kurai gan dāmai nav gadījies pazaudēt vienu auskaru? Un ko darīt ar vienu palikušo jeb vientuļo? Par godu Starptautiskajai Sieviešu dienai, Ziedot.lv „Labdarības māja” aicina atnest savus vientuļos auskarus, lai tiem atrastu otru pāri vai no jauna iemūžinātu skaistos izstrādājumos.
Aprīlis - ZAĶU mēnesis! Par godu Lieldienām, Ziedot.lvaicina ikvienu bērnu vai pieaugušo zīmēt zaķus un iesūtīt elektroniski vai atnest zīmējumus uz„Labdarības māju” , lai izvēlētos vienu netradicionālāko zaķa zīmējumu un pēc tā uzšūtu reālu rotaļlietu. 
 
Veicinot sabiedrības integrāciju, Labdarības mājā notiks dažādas pēcskolu aktivitātes un meistarklases bērniem, kā arī semināri, lekcijas un radošās darbnīcas senioriem, jaunajām un topošajām māmiņām, ģimenēm, cilvēkiem ar invaliditāti un nevalstiskajām organizācijām.
21.02.12. notiks izglītojošs un informatīvs seminārs dažādām Latvijas nevalstiskajām organizācijām
14.03.12. notiks seminārs „Tikai sievietēm”
04.04.12. notiks iepazīšanās ar Lieldienu tradīcijām un olu krāsošanas pēcpusdiena
Sīkāka informācija tiks publicēta atsevišķi. Pieteikšanās sūtot e-pastu ziedot@ziedot.lv.
 
Labdarības māja (Kr. Barona ielā 59/61) atvērta katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 19.00 un sestdienās no 11.00 – 16.00.
Diskusijas

 

Apmeklētāji: 5243447