sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Visi jaunumi > Turpinās mūsu sadarbība ar "Latvijas valsts mežiem" Drukāt
Turpinās mūsu sadarbība ar "Latvijas valsts mežiem"
Pateicoties „Latvijas valsts mežiem”, palīdzību saņems 70 tūkstoši cilvēku ar invaliditāti, 30 tūkstoši maznodrošināto, vecie ļaudis un ģimenes ar bērniem.
Lai LVM ziedojumu sadale būtu maksimāli godīga un caurskatāma, uzņēmums to nodevis profesionāļu rokās. Sociālajā jomā sadarbības memorands noslēgts ar uzticamiem savas jomas pārzinātājiem - nodibinājumu Ziedot.lv, Latvijas Bērnu fondu un Latvijas Samariešu apvienību.
Šīs apvienības ir noteikušas 400 tūkstošus latu lielā a/s Latvijas valsts meži (LVM) ziedojuma saņēmējus. Gandrīz puse no līdzekļiem novirzīti cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, nepilnus 100 tūkstošus saņems cilvēki, kas nonākuši krīzes situācijās, vairāk nekā 60 tūkstoši novirzīti cilvēkiem pensijas vecumā, savukārt gandrīz 53 tūkstoši atvēlēti, lai palīdzētu iekļaut sabiedrībā tādas sociāli jūtīgas grupas kā bāreņus, audžuģimeņu bērnus, no vardarbības cietušas sievietes un citus.
Atbalstu saņems vismaz 2000 bērni. No tiem 400 bērni ar īpašām vajadzībām un audžuģimeņu bērni varēs bez maksas piedalīties vasaras nometnes. Vismaz 1000 bērni no trūcīgām ģimenēm saņems palīdzību skolas gaitu uzsākšanai, atbalsts tiks sniegts arī vairāk nekā 100 smagi slimiem bērniem un viņu ģimenēm, vairākiem simtiem bērnu audžuģimenēs, dienas centru apmeklētājiem un vardarbībā cietušiem bērniem. Finansiālu palīdzību gūs arī vairāk nekā 500 vecie ļaudis, vismaz 30 000 trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm tiks nodrošināts pārtikas atbalsts.
Diskusijas

 

Apmeklētāji: 4911740