sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Eiropas lietas > Eiropas forums cilvēkiem ar invaliditāti > EDF 2011.gada augusta aktualitātes Drukāt
EDF 2011.gada augusta aktualitātes

 
BRĪVAS PĀRVIETOŠANĀS ROKASGRĀMATA:

Tika izplatīts aicinājums iesaistīties ar savu ieguldījumu (tostarp online Free Movement Survey (aptauja par brīvu pārvietošanos), aicinājums iesniegt konkrētus piemērus un aicinājums iestāties par brīvās pārvietošanās tiesībām ES dalībvalstīs).EDF jau sācis apkopot atsauksmes un turpinās tās analizēt. Šīs rokasgrāmatas ietekme un kvalitāte ir lielā mērā atkarīga no atbalsta un ieguldījuma, ko EDF saņems, lai atspoguļotu cilvēku ar invaliditāti reālo situāciju, kā arī kļūtu par noturīgu un spēcīgu aizstāvības instrumentu.

Neaizmirstiet iesūtīt mums jūsu rakstus uz adresi agnes.chamayou@edf-feph.org

Šeit varat lejupielādēt Free movement Survey (English + French)
MOBILITĀTES KARTE: 
Memorands ir pieņemts: download

 

EDF piedalīsies konferencē par jauninājumiem digitālajā iekļaušanā. Konferenci rīko Eiropas Komisijas un Padomes Polijas prezidentūra, un tā norisināsies 5.-7. oktobrī Gdaņskā. Tas būs plaša mēroga Eiropas pasākums un pulcinās daudzas ieinteresētās puses, kas darbojas e-iekļaušanas jomā. Tāpēc EDF aktīvi piedalās šajā konferencē, lai veicinātu izpratni par personu ar invaliditāti perspektīvām IKT sfērā.

1.    Šajā sakarā EDF sekretariāts sazinājās ar organizatoriem un vienojās par iespēju plenārsēdes laikā uzstāties ar prezentāciju. EDF prezentāciju veidos vairāki reālās dzīves stāsti par cilvēkiem ar invaliditāti, kuriem pastāv risks kļūt izolētiem, jo viņiem nav pieejamas informācijas un komunikāciju tehnoloģijas. Ja jūs vēlaties pastāstīt par savu situāciju vai zināt kādu, kura dzīves piemērs varētu derēt kā ilustrācija EDF teiktajam par to, ko nozīmē e-pieejamības trūkums un kā tas ietekmē cilvēku ar invaliditāti ikdienu, šī ir lieliska izdevība.

2.    Eiropas Komisijas e-iekļaušanas nodaļa sazinājās ar mums, lai uzzinātu par veiksmīgiem e-izglītības piemēriem cilvēku ar invaliditāti vidū, par kuriem varētu pastāstīt konferences gaitā. Labās prakses piemēriem vajadzētu būt atspoguļotiem projekta vai programmas formā:

-          Uz e-izglītību balstītu risinājumu, tādu kā mājas lapas, sociālo plašsaziņas līdzekļu vai jebkuru citu IKT līdzekļu izmantošana mācīšanās procesa sekmēšanā

-          Konkrēti paredzēts personām ar invaliditāti;

-          Ar mērķi sekmēt personu ar invaliditāti iespējas iegūt izglītību, atrast darbu vai iesaistīties sabiedriskajās aktivitātēs;

-          Būtu labāk, ja e-izglītības risinājumi būtu pilnībā pieejami personām ar invaliditāti.

Atkarībā no projekta veida, tas tiks prezentēts vai nu konferencē, vai sesijā par nodarbinātību un uzņēmējdarbību, vai demo sesijā par “risinājumiem, kas maina dzīvi”.

Lai jūs varētu būt Gdaņskā un pastāstīt par jūsu projektiem vai padalīties ar reāliem piemēriem no dzīves, lūdzu, atsūtiet jūsu projekta prezentāciju, vēlākais, līdz 22. augustam (bet, protams, jo ātrāk, jo labāk).

More information about the conference

Savus piemērus no reālās dzīves vai/un labākās prakses piemērus, lūdzu, atsūtiet līdz 19. augustam.

Contact Riche Nadège |T +32 2 282 46 05 | F +32 2 282 46 09 | nadege.riche@edf-feph.org

Diskusijas

 

Apmeklētāji: 4222580