sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Eiropas lietas > Eiropas forums cilvēkiem ar invaliditāti > EDF 2011.gada jūlija aktualitātes Drukāt
EDF 2011.gada jūlija aktualitātes
Ir atklāts jaunais “Pieejamās pilsētas balvas konkurss”, un jūs varat tiešsaistē atrast informāciju par konkursu, piedalīšanās noteikumus, kā arī informāciju par pieteikšanās un atlases procesu. Uzvarējusī pilsēta savu balvu saņems ceremonijā, kas notiks konferencē, ko par godu Eiropas Cilvēku ar invaliditāti dienai 2011. gada 1.-2. decembrī Briselē rīkos Eiropas Komisija sadarbībā ar Eiropas Forumu cilvēkiem ar invaliditāti. Pieteikšanās pēdējā diena ir 2011. gada 20. septembris.

Eiropas vājdzirdīgo federācijas (efhoh) ziņijums par situāciju ar subtitru pieejamību Eiropas Savienībā 2011. gadā

Jauns ziņojums, kas izskanēja Eiropas Vājdzirdīgo federācijas gadskārtējā ģenerālajā asamblejā, atklāj milzīgu nevienlīdzību, kurai pakļauti 51 miljons ES dzīvojošo nedzirdīgo un vājdzirdīgo cilvēku. Ziņojumā Es dalībvalstis tiek aicinātas respektēt nedzirdīgo un vājdzirdīgo cilvēku tiesības uz informācijas pieejamību un līdz 2020. gadam nodrošināt plašsaziņas līdzekļu pārraides ar subtitriem.

Pateicoties Eiropas Nedzirdīgo un neredzīgo organizācijai (EDbN), jums ir iespēja iepazīties ar ziņojuma saturu angļu un spāņu valodā here .

Download Press Release | Contact: efhoh@hrf.se

Noslēdzot projektu “Pielāgošanas dažādība aktīvai līdzdalībai Eiropas vēlēšanās”, “Iekļaujošā Eiropa” rīkoja konferenci, kuras mērķis bija veicināt Eiropas Savienībā labāku vēlēšanu pieejamību cilvēkiem ar invaliditāti un citām neaizsargātu balsotāju grupām, tādām kā vecie ļaudis vai imigranti. Valsts Vēlēšanu komisijas un valdības institūciju pārstāvji, kā arī ieinteresētās personas no ES un citām valstīm tikās Briselē, lai spriestu par konkrētiem pieejamības uzlabošanas pasākumiem turpmākajās vēlēšanās. “Iekļaujošā Eiropa” kopā ar tās projekta partneriem prezentēja “Ieteikumus pieejamām vēlēšanām Eiropā”, kas aptver piecas galvenās jomas: tiesībspēju un rīcībspēju, pieejamu informāciju, apmācību, atbalstu lēmumu pieņemšanā un piekļuvi vēlēšanu iecirkņiem. Ar šiem ieteikumiem visās ES valodās varat iepazīties vietnē www.voting-for-all.eu. Projekta rezultātos tiks ietverti pozitīvie pieejamu vēlēšanu piemēri un vieglajā valodā izdota rokasgrāmata par pieejamu vēlēšanu kampaņu “Vēlēšanas visiem”.

 

Diskusijas

 

Apmeklētāji: 4222692