sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Eiropas lietas > Eiropas forums cilvēkiem ar invaliditāti > Vilcienu un dzelzceļa pieejamības pārbaude Drukāt
Vilcienu un dzelzceļa pieejamības pārbaude

 

Vilcienu un dzelzceļa pieejamības pārbaude

Eiropas Forums cilvēkiem ar invaliditāti tika pārstāvēts TSI PRM (Savstarpējas izmantojamības tehniskās specifikācijas Personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām) pārskata sanāksmē, kas nosaka pieejamības standartus Eiropas vilcienos un dzelzceļa stacijās.  Sanāksmes laikā EDF bija iespēja iesniegt mūsu memorandu ar konkrētām prasībām saistībā ar TSI PRM saturu, īpaši garantējot, ka visas tehniskās prasības atbilst pieejamības kritērijiem un tie tiek piemēroti visiem jaunajiem vilcieniem un stacijām. Būs nepieciešams daudz laika un pūļu, lai panāktu, ka šis izskatīšanas process tiešām integrētu EDF prasības. Dzelzceļu industrija baidās, ka izmaksas, ko prasīs pilnīgas pieejamības nodrošināšana, būs nepamatoti augstas. EDF tādējādi varētu vēlēties paralēli pārskatīšanas darbam mēģināt iekļaut pieejamību kā obligātu saistību, kas var pretendēt uz dzelzceļu nozares finansējuma programmām.

Pārskatīšanas darba pirmā fāze koncentrēsies uz TSI PRM 4. nodaļu, kurā iekļauti sistēmas tehniskie parametri. EDF biedri tiek aicināti informēt EDF sekretariātu par to, kuras daļas TSI PRM 4. nodaļā viņi vēlas mainīt un kā vajadzētu tekstu pielāgot.

Diskusijas

 

Apmeklētāji: 4137620