sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Visi jaunumi > Pirmie pieejamības risinājumi Latvijas dzelzceļam Drukāt
Pirmie pieejamības risinājumi Latvijas dzelzceļam
Lai atvieglotu iespēju nokļūt vilcienā personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām, noteiktās pasažieru stacijās valsts a/s „Latvijas dzelzceļš” var nodrošināt šo pasažieru iecelšanu un izcelšanu no vilciena vagona uz peronu, izmantojot mobilos pacēlājus.
Šobrīd pakalpojums ir pieejams šādās stacijās: Rīga, Krustpils, Rēzekne, Daugavpils, Jelgava, Saulkrasti, Sigulda, Dubulti, Vaivari.
Pakalpojums tiek sniegts bez papildu maksas.
Personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām, kam nepieciešama palīdzība, jāpaziņo valsts a/s „Latvijas dzelzceļš” par savu plānoto braucienu vismaz 48 stundas pirms brauciena sākšanas pa bezmaksas tālruni 80200606 vai elektroniskā veidā. Pakalpojumu var pieteikt darba dienās no pulksten 8.00 līdz 17.00.
Ja pieprasījums tiek sūtīts elektroniskā veidā, tad pieteicējam ir jāaizpilda noteikta parauga anketa un jānosūta tā uzziņu dienestam elektroniski uz e-pasta adresi uzzinas@ldz.lv.  Saņemot apstiprinājumu par pieteiktā pakalpojuma sniegšanu, ir pienākums ierasties attiecīgajā dzelzceļa stacijā ne vēlāk kā 30 minūtes pirms pieteikumā norādītā vilciena atiešanas laika.
Diskusijas

 

Apmeklētāji: 4954282