sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Aktivitātes > 2006. gada augusts Drukāt
2006. gada augusts

 

10.08.
 
Piedalīšanās Īpašu uzdevumu ministres sabiedrības integrācijas lietās Karinas Pētersones rīkotajā tikšanās pasākumā ar nevalstisko organizāciju vadītājiem, lai apspriestu papildus finansējuma piesaisti 2006.gada budžeta grozījumos, kā arī 2007.gada budžeta prioritātes NVO sektora attīstībai un pilsoniskās sabiedrības stiprināšanai.
 
17.08.
 
Piedalīšanās Zāļu cenu valsts aģentūras (ZCVA) pacientu organizāciju un mediju pārstāvjiem rīkotajā seminārā "Uz pierādījumiem balstīta zāļu izvēle", kura darba kārtībā ir plānota diskusija ar pasākuma dalībniekiem par iepriekš izklāstītajām tēmām.
Zāļu cenu valsts aģentūra ( ZCVA) 2006.g. 17.augustā rīkoja informatīvu semināru pacientu organizāciju un mediju pārstāvjiem „Uz pierādījumiem balstīta zāļu izvēle”.
 
Sabiedrības kopējā vajadzība ir vienlīdzība ārstēšanas saņemšanā, iespēja iegādāties nepieciešamās zāles, būt drošiem par zāļu efektivitāti un kvalitāti un pārliecinātiem, ka lietojam pareizās zāles pareizā laikā, pareizā veidā un pareizā daudzumā.
 
Semināra rīkotāji sniedza informāciju par principiem, saskaņā ar kuriem zāles tiek iekļautas Kompensējamo zāļu sarakstā, skaidroja interesentu uzdotos jautājumus.
 
Patīkams jaunums pacientu informētības nodrošināšanai atrodams ZCVA mājas lapā www.zca.gov.lv, kur var iepazīties ar Kompensējamo medikamentu sarakstā jauniekļautajām diagnozēm, medikamentiem. Mājas lapā ievietoti pirmie izplatītāko slimību apraksti pacientiem saprotamā veidā. ZCVA speciālisti turpinās slimību aprakstu veidošanu. Apsveicama arī iespēja saņemt atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem pa telefonu 7876128.
 
Zāļu iegādes kompensācijas sistēmu regulējoši normatīvie akti:
 
23.08.
 
LCĪVSO SUSTENTO Atbalsta centra "Līdzīgs līdzīgam" viesošanās Cēsu Spārēs dalīborganizācijas „Velku biedrība” rīkotajā vasaras nometnē vecākiem ar bērniem, kam ir smaga invaliditāte.
 
26.08.
 
Piedalīšanās LR veselības ministra G.Bērziņa un Eiropas medicīnas zinātņu vēstures muzeju asociācijas priekšsēdētājas M.V.Klīnas rīkotjā pieņemšanā par godu 13.Eiropas madicīnas zinātņu vēstures muzeja asociācijas kongresam "Medicīnas muzeji un cilvēki ar īpašām vajadzībām".  
                                                                                                                                                                                  
29.08.
 
Tikšanās ar Onkoloģisko pacientu atbalsta organizācijas "Dzīvības koks" sabiedrisko attiecību speciālisti Gunitu Berķi par sadarbību SIF finansētajā un SUSTENTO organizētajā projektā "Atbalsta centrs „Līdzīgs līdzīgam” sociālās funkcionēšanas prasmju attīstībai un profesionālajai rehabilitācijai cilvēkiem ar invaliditāti vai draudošu invaliditāti". Tāpat tika apspriesta kopēja rīcība kompensējamo medikamentu jautājumā.
Diskusijas

 

Apmeklētāji: 5170778