sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Projekti - iepirkumi > SUSTENTO atbalstītie projekti > Sports - mūsu veselības zelta atslēdziņa Drukāt
Sports - mūsu veselības zelta atslēdziņa

Nāc un sporto sev par prieku!

Mūsu projekta mērķis ir ieinteresēt un mainīt sabiedrības attieksmi pret savu veselību, pievēršoties saturīgām un interesantām sporta aktivitātēm.

Lai to sekmētu, mūsu mērķis ir iegādāties 5 trenažierus un aprīkot telpu sporta nodarbību veikšanai. Mainīt pagasta cilvēku ar invaliditāti attieksmi pret savu veselību, dodot iespēju nodarboties ar sporta aktivitātēm. Sportojot kopā ar citiem pagasta iedzīvotājiem, tie sapratīs, ka arī cilvēki ar invaliditāti ir mūsu sabiedrības daļa, ar tādām pat vajadzībām un vēlmēm kā ikvienam mūsu sabiedrībā.

 

Cilvēki ar invaliditāti ir ļoti jūtīga sabiedrības daļa, kas prasa īpašu pieeju un attieksmi pārējās sabiedrības vidū. Biedrība sevī apvieno 24 cilvēkus ar dažādām saslimšanām, bet, pēc sociālā darbinieka statistikas datiem, pagastā ir vairāk kā 60 invalīdu, kā arī ļoti daudz cilvēku ar draudošo invaliditāti, kuru skaits diemžēl turpina pieaugt. Savas veselības saglabāšanā katrs cilvēks var piedalīties pats, tas atkarīgs no viņa gribasspēka . Sports un vingrošana var palīdzēt ikvienam, arī cilvēkiem ar invaliditāti, pat novērst draudošo invaliditāti tiem, kam ir mazkustīgs dzīves veids.

Lai to īstenotu ir jāmaina sabiedrības attieksme pret savu veselību, pievēršoties saturīgām un interesantām sporta aktivitātēm.

Puzes pagasta cilvēkiem ar invaliditāti nav iespējas nodarboties ar sporta aktivitātēm, jo nav aprīkotas trenažieru zāles. Izveidojot trenažieru telpu, mūsu pagasta cilvēkiem ar invaliditāti vai nedziedināmu slimību un arī citiem cilvēkiem ar draudošo invaliditāti tiks dota iespēja dažādot sporta un aktīvās atpūtas iespējas. Sporta aktivitātes nesīs lielu labumu jebkuram pagasta iedzīvotājam, kas būs izlēmis iet kopsolī ar sportu, rūpējoties un saglabājot savu veselību.

Mēs nešķirosim sabiedrību ,,invalīdos” un ,,pārējie”, jo līdz invaliditātei viens solis, bet rūpēsimies par sabiedrības veselību visi kopā.

 

Diskusijas

 

Apmeklētāji: 4409475