sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Aktivitātes > 2007. gada decembris Drukāt
2007. gada decembris

02.12.

Piedalīšanās Tallinā gadskārtējā Igaunijas cilvēku ar invaliditāti rīkotajā konferencē.

03.12.

Ikgadējā Cilvēku ar invaliditāti dienas neformālās tikšanās (SUSTENTO organizētais pasākums) Latviešu biedrības namā, kurā piedalījās Labklājības un Veselības ministriju pārstāvji, kā arī vadošie speciālisti no Rīgas domes Labklājības departamenta un sadarbības organizāciju partneri.

04., 05.12.

SUSTENTO vadītā projekta "No lietišķās spēles līdz projektam" 4. moduļa  "ESF projektu vērtēšana un atskaišu sagatavošana" nodarbības.

05.,06.12.

Piedalīšanās Eiropas Komitejas un EDF rīkotajā konferencē "ES iekšējais tirgus un cilvēki ar invaliditāti", kas notika Briselē un bija veltīta ANO noteiktajai Pasaulē atzīmējamajai dienai Cilvēkiem ar invaliditāti.

07.12.

  • Turpinās apmācības 2.grupai projektā "Piecsoļu motivācijas programma cilvēku ar invaliditāti - bezpajumtnieku integrācijai darba tirgū", kā arī apmācības 2.grupai projektā "Motivācijas programma cilvēkiem ar invaliditāti - SOLIS CEĻĀ UZ DARBU".
  • Piedalīšanās kopā ar Latvijas žurnālistiem starptautiskajā noslēguma konferencē "Mediji un invaliditāte" Briselē, kas tika rīkota Spānijas projekta ietvaros. Šī valsts kopā ar astoņām ES partnervalstīm prezentēja sava projekta rezultātus visām Eiropas Savienības dalībvalstīm.

10.12.

Piedalīšanās LR Labklājības ministrijas Nodarbinātības valsts aģentūras rīkotajā seminārā "NVA sadarbības partnerību veicināšana - iespējas un izaicinājumi 2008. gadā".

12.12.

Piedalīšanās ar divu projektu prezentāciju SIF rīkotajā konferencē.

13.12.

Piedalīšanās Eiropas Komisijas parstāvniecības Latvijā rīkojā diskusijā "Eiropas sociālais modelis Latvijā".

17.12.

Piedalīšanās Sociālā darba speciālistu sadarbības padomes kārtējā sēdē.

18.,19.12.

SUSTENTO vadītā projekta "No lietišķās spēles līdz projektam" semināru noslēguma nodarbības.

Diskusijas

 

Apmeklētāji: 4724101