sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Aktivitātes > 2018. gada februāris Drukāt
2018. gada februāris

 

1.02.2018.

ESF projekta „Deinstucionalizācija un sociālie pakalpojumi personām ar invaliditāti un bērniem” Rīgas plānošanas reģiona deinstucionalizācijas plāna izstrāde ietvaros:  LCVSO SUSTENTO valdes priekšsēdētāja Gunta Amča , politikas kpprdinatore Daiga Veinberga , projekta eksperti un Rīgas plānošanas reģiona pārstāvjitiekas ar partner pašvaldību pārstāvjiem  Limbažos.

1.02.2018.

LCĪVSO SUSTENTO valdes priekšsēdētāja Gunta Anča sniedz interviju Latvijas Radio 1  par situāciju Ādažos.

1.02.2018.

LCĪVSO SUSTENTO valdes priekšsēdētāja  Gunta Anča vada semināru “Invaliditātes Skatījumi„ Rīgas Stradiņa Universitātē.

2.02.2018.

ESF projekta „Deinstucionalizācija un sociālie pakalpojumi personām ar invaliditāti un bērniem” Rīgas plānošanas reģiona deinstucionalizācijas plāna izstrāde ietvaros: LCVSO SUSTENTO valdes priekšsēdētāja Gunta Amča, politikas kpprdinatore Daiga Veinberga, projekta eksperti un Rīgas plānošanas reģiona pārstāvjitiekas ar partner pašvaldību pārstāvjiem  Siguldā.

5.02.2018.

ESF projekta „Deinstucionalizācija un sociālie pakalpojumi personām ar invaliditāti un bērniem” Rīgas plānošanas reģiona deinstucionalizācijas plāna izstrāde  ietvaros :

LCĪVSO SUSTENTO politikas koordinatore Daiga Veinberga piedalās tikšanās ar projekta ekspertiem.

7.02.2018.

ESF projekta „Deinstucionalizācija un sociālie pakalpojumi personām ar invaliditāti un bērniem” Rīgas plānošanas reģiona deinstucionalizācijas plāna izstrāde ietvaros: LCĪVSO SUSTENTO politikas koordinatore Daiga Veinberga , projekta eksperti un Rīgas plānošanas reģiona pārstāvji tiekas ar partner pašvaldību pārstāvjiem  Ogrē.

7.02.2018.

LCĪVSO SUSTENTOValdes priekšsēdētāja Gunta Anča tiekas ar Latvijas Republikas Satiksmes Ministra Padomnieku Reini Uzulnieku.

8.02.2018.

ESF projekta „Deinstucionalizācija un sociālie pakalpojumi personām ar invaliditāti un bērniem” Rīgas plānošanas reģiona deinstucionalizācijas plāna izstrāde ietvaros: LCĪVSO SUSTENTO  valdes priekšsēdētāja Gunta Anča, politikas koordinatore Daiga Veinberga piedalās  tikšnās ar Labklājības ministrijas pārstāvjiem, Rīgas plānošanas regiona pārstāvjiem un projekta ekspertiem. 

8.02.2018.

LCĪVSO SUSTENTOvaldes priekšsēdētāja Gunta Anča un politikas koordinatore Daiga Veinberga  dodas pusdienās ar ASV Vēstnieci Nensiju Petitu.

9.02.2018.

LCĪVSO SUSTENTO projektu koordinators Jānis Čačs tiekas ar LM vecākao eksperti vienlīdzīgu iespēju jautājumos Inesi Vilcāni  par vides pieejamības standarta publiskām būvēm un publiskajām ārtelpām  izstrādi. 

15.02.2018.

ESF projekta „Deinstucionalizācija un sociālie pakalpojumi personām ar invaliditāti un bērniem” Rīgas plānošanas reģiona deinstucionalizācijas plāna izstrāde ietvaros:

LCĪVSO SUSTENTO politikas koordinatore Daiga Veinberga, LCĪVSO SUSTENTO PITAC (pacientu informācijas un tiesību aizsardzības centrs) vadītāja Irīna Meļņika ,Rīgas plānošanas reģiona pārstāvji un projekta eksperti tiekas ar Rīgas partner pašvaldību pārstāvjiem.

15.02.2018.

LCĪVSO SUSTENTO valdes priekšsēdētāja Gunta Anča piedalās Eiropas Civilās Aviācijas rīkotajā konferencē Parīzē.

17.02.2018.

LCĪVSO SUSTENTO  valdes priekšsēdētāja Gunta Anča un politikas koordinatore Iveta Neimane vada semināru „Pieejams tūrisms.” Biznesa augstskolā „Turība”.

19.02.2018.

LCĪVSO SUSTENTO valdes priekšsēdētāja Gunta Anča tiekas ar Latvijas Radio žurnālisti Anniju Petrovu.

20.02.2018.

LCĪVSO SUSTENTO valdes priekšsēdētāja Gunta Anča, politikas koordinatore Iveta Neimane un Daiga Veinberga tiekas ar Ikšķiles domes pārstāvjiem.

21.02.2018.

LCĪVSO SUSTENTO Valdes priekšsēdētāja Gunta Anča un LCĪVSO SUSTENTO PITAC (pacientu informācijas un tiesību aizsardzības centrs) vadītāja Irīna Meļņika tiekas ar apgāda „JUMAVA” pārstāvi  Juri Visocki un žurnālisti Ēriku Šmeļnovu.

23.02.2018.

ESF projekta „Deinstucionalizācija un sociālie pakalpojumi personām ar invaliditāti un bērniem” Rīgas plānošanas reģiona deinstucionalizācijas plāna izstrāde ietvaros:  LCVSO SUSTENTO  politikas kpprdinatore Daiga Veinberga , projekta eksperti un Rīgas plānošanas reģiona pārstāvjitiekas ar partner pašvaldību pārstāvjiem  Jūrmalā.

26.02.2018.

LCĪVSO SUSTENTO valdes priekšsēdētāja Gunta Anča un politikas koordinatore Iveta Neimane tiekas ar Rīgas Stradiņu Universitātes prodekāni Daigu Behmani.

27.02.2018.

KKF Kultūr kapitāl fonda mērķprogramaa Latvijai – 100 Projekts „Latvijas variācijas”

LCĪVSO SUSTENTO Projekta ietvaros organizē  piecu videoklipu uzņemšanu  kuros tiek parādīts ka arī cilvēki ar invaliditāti var un grib kopā ar pārējiem – šeit Latvijā teikt „Es esmu Latvija” un veicināt  viņu iekļaušanu kā arī dot iespēju viņiem būt pamanītiem sabiedrībā.

Mērķa īstenošanas ietvaros LCĪVSO SUSTENTO valdes prieksēdētāja Gunta Anča, politikas koordinatore Iveta Neimane, Daiga Veinberga un PITAC (pacientu informācijas un tiesību aizsardzības centrs) vadītāja Irīna Meļņika tiekas ar Andri Gauju un Aleksandru Grebenko.

28.02.2018.

LCĪVSO SUSTENTO politikas koordinatore Daiga Veinberga un projektu koordinators Jānis Čačs novērtē ēkas pieejamību Dramaturgu Teātra ēkai.

28.02.2018.

LCĪVSO SUSTENTO valdes priekšsēdētāja Gunta Anča piedalās EDF rīkotajā pasākumā „Dzelzceļa pasažieru tiesību regulas pārskatīšana” Eiropas parlamentā, Briselē.

 

 

 

Diskusijas

 

Apmeklētāji: 4632681