sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Aktivitātes > 2018.gada janvāris Drukāt
2018.gada janvāris

12.01.2018.

ESF projekts „Deinstucionalizācija un sociālie pakalpojumi personām ar invaliditāti un bērniem” Rīgas plānošanas reģiona deinstucionalizācijas plāna izstrāde. – Tikšanās ar ekspertiem un Rīgas plānošanas reģiona pārstāvjiem.

19.01.2018.

LCĪVSO politikas koordinātore Iveta Neimane tiekas ar žurnāla „36,6 C” žurnālisti Lauru Manguli.

19.01.2018.

LCĪVSO SUSTENTO PITAC (pacientu informācijas un tiesību aizsardzības centrs) vadītāja Irīna Meļņika, LCĪVSO SUSTENTO valdes priekšēdētāja Gunta Anča un politikas koordinatore Iveta Neimane piedalās PITAC (Pacientu interešu un tiesību aizstāvības centrs)konsultatīvās padomes sēdē.

26.01.2018.

ESF projekta „Deinstucionalizācija un sociālie pakalpojumi personām ar invaliditāti un bērniem” Rīgas plānošanas reģiona deinstucionalizācijas plāna izstrādes ietvaros : LCĪVSO SUSTENTO valdes priekšsēdētāja Gunta Anča, politikas koordinatore Daiga Veinberga, eksperti un Rīgas Plānošanas Reģiona pārstāvji dodas uz Tukumu tikties ar pašvaldību pārstāvjiem.

30.01.2018.

ESF projekta „Deinstucionalizācija un sociālie pakalpojumi personām ar invaliditāti un bērniem” Rīgas plānošanas reģiona deinstucionalizācijas plāna izstrādes ietvaros : LCĪVSO SUSTENTO politikas koordinatore Daiga Veinberga, eksperti un Rīgas Plānošanas Reģiona pārstāvji dodas uz Jūrmalu tikties ar pašvaldību pārstāvjiem. 

30.01.2018.

LCĪVSO SUSTENTO valdes priekšsēdētāja Gunta Anča piedalās Satiksmes ministrijas  starpinstitūciju sanāksmē par Ministru kabineta noteikumu projektu “Kārtība kādā veicami pasažieru komercpārvadājumi ar taksometru un prasības
speciālās atļaujas (licences) saņemšanai”  

30.01.2019.

LCĪVSO SUSTENTO politikas koordinatore Iveta Neimane piedalās Latvijas Tuberkolozes apkarošanas biedrības pilnsapulcē.

31.01.2018.

LCĪVSO SUSTENTO valdes priekšsēdētāja Gunta Anča un LCĪVSO SUSTENTO PITAC vadītāja Irīna Meļņika tiekas ar apgāda „Jumava” vadītāju Juri Visocki , pārrunā iespējas izdot grāmatu par cilvēkiem ar invaliditāti.

31.01.2018.

LCĪVSO SUSTENTO PITAC (Pacientu interešu un tiesību aizstāvības centrs) vadītāja Irina Meļņika piedalās atklātajā diskusijā „Melonomas ārstēšanas prakse un perspektīvas ārstēšanai Latvijā”

Diskusiju rīko Latvijas Dermaskopijas biedrība un O-fonds.

31.01.2018.

LCĪVSO SUSTENTO politikas koordinatore Iveta Neimane tiekas ar Ķirurgu Olafu Libermani un Latvijas muguras smadzeņu bojājumu biedrības valdes locekli Mārtiņu Karmīti - par situāciju Latvijā ilgstošu izgulējumu ārstēšanā.

31.01.2018.

LCĪVSO SUSTENTO PITAC (Pacientu interešu un tiesību aizstāvības crntrs) vadītāja Irina Meļņika sniedz interviju LTV7 par PITAC darbību, tā uzdevumiem un mērķiem.

Diskusijas

 

Apmeklētāji: 4632739