sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Visi jaunumi > Notiks grāmatas “Neredzamais zēns” atvēršanas svētki Drukāt
Notiks grāmatas “Neredzamais zēns” atvēršanas svētki

Notiks grāmatas “Neredzamais zēns” atvēršanas svētki

Iedomājieties, ka nespējat pateikt “esmu izsalcis”, “man sāp”, “paldies” vai “es tevi mīlu”, ka esat zaudējis spēju sazināties, ka esat iesprostots savā ķermenī, starp cilvēkiem, tomēr pilnīgi viens. Trīspadsmit garus gadus tā bija Martina Pistoriusa realitāte. 12 gadu vecumā Martins saslima ar smadzeņu infekciju un zaudēja spēju kontrolēt savas kustības un runāt. Galu galā viņš bija kļuvis par spoku. Taču tad notika kas dīvains – prāta spējas pamazām sāka atgriezties.

Kā Martins atbrīvojās no dzīves, kurā bija iesprostots pats savā ķermenī, viņš vēlāk izstāstīja grāmatā “Neredzamais zēns”, un apgāds “Jumava” šogad izdeva tās tulkojumu latviešu valodā.

3. novembrī plkst.11 LU Humanitāro un sociālo zinātņu centra 1. stāva zālē Kalpaka bulvārī 4, Rīgā, notiks Martina Pistoriusa un Meganas Loidas Deivisas grāmatas “Neredzamais zēns” atvēršanas svētki, ko organizē LCĪVSO “Sustento” , apgāds “Jumava” un Latvijas Universitātes Humanitāro un sociālo zinātņu centrs.

Klātesošajiem būs iespēja skatīt grāmatas autora video, klausīties grāmatas fragmentu lasījumos, kā arī dzirdēt triju Latvijā dzīvojošu cilvēku stāstījumu par viņu personisko pieredzi un izjūtām.

Aicināto viesu vidū – Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa kundze Iveta Vējone, tiesībsargs Juris Jansons, Saeimas, Labklājības ministrijas, Latvijas plānošanas reģionu un Valsts kontroles pārstāvji, nevalstisko un pacientu organizāciju, kā arī preses pārstāvji.

Pasākuma laikā būs iespējams iegādāties grāmatu par īpašu prezentācijas cenu.

 

 

Diskusijas

 

Apmeklētāji: 4911682