sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Aktivitātes > 2006. gada decembris Drukāt
2006. gada decembris
03.12.
Neatkarīgs, brīvs, atbildīgs” – svinīgs sarīkojums par godu starptautiskajai dienai Cilvēkiem ar invaliditāti. 
2006. gada 3. decembrī, biedrība „Klubs "Verte"” sadarbībā ar LCĪVSO SUSTENTO un Rīgas domes un privātu sponsoru atbalstu rīkoja svinīgo pasākumu sporta kompleksā „Ķeizarmežs”, kas pulcēja aktīvākos cilvēku ar invaliditāti organizāciju pārstāvjus, lai satiktos, kopīgi atskatītos uz aizejošajā gadā paveikto, neformālā gaisotnē pārrunātu aktuālos jautājumus un nākotnes vīzijas un idejas.
 
04.12.
  • Notika kārtējā SUSTENTO pārstāvniecības sapulce, kurā tika pārrunātas aktuālākās problēmas un to risinājumi saistībā ar piedalīšanos projektu konkursos;
  • Š. g. 4.decembrī Valsts Mākslas muzejā jau tradicionāli LCĪVSO SUSTENTO, lai svinīgi atzīmētu starptautisko dienu Cilvēkiem ar invaliditāti, aicināja kopā sanākt savus sadarbības partnerus. Neformālās tikšanās tēma - atvērsim durvis cilvēku ar invaliditāti interešu iekļaušanai visās valsts politikas jomās.
04.,05.12.
 
Š.g. 4. un 5.decembrī Briselē notika konference par godu Eiropas dienai Cilvēkiem ar invaliditāti „Jaunatne = Nākotne. Veidosim visiem vienādu nākotni”. Tajā Latvijas jauniešus ar invaliditāti pārstāvēja 3 dalībnieki no  SUSTENTO – Alla Muškina (Ludza), Māris Svikliņš (Rīga) un Egils Veigurs (Preiļi).
 
06.12.
  • Tikšanās ar INKO centra pārstāvjiem par informācijas izplatīšanu, kā saņemt kompensējamos inkotences līdzekļus cilvēkiem ar invaliditāti;
  • SUSTENTO birojā notika otrā pēc mūsu iniciatīvas izveidotā darba grupas tikšanās, lai vienotos konceptuāli par iespējām cilvēkam ar invaliditāti iekļauties sabiedrības dzīvē. Arī šo darba grupas tikšanos vadīja ilggadēja SUSTENTO semināru vadītāja, procesu veicinātāja - Ausma Pastore.

13.12.

Viļņā notika Lietuvas Cilvēkiem ar invaliditāti foruma rīkotā konference "Ir laiks uzsākt dialogu", kas veltīta ES izsludinātajam 2007. - vienlīdzīgu iespēju visiem - gadam, kur Latviju pārstāvēja LCĪVSO SUSTENTO.
 
01. - 31.12.
 
Diskusijas

 

Apmeklētāji: 4912309