sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Visi jaunumi > Ventspils invalīdu biedrība saņem Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu Drukāt
Ventspils invalīdu biedrība saņem Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu

 

Ventspils invalīdu biedrība saņem Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu

 

Šogad Borisa un Ināras Teterevu fonda programmas “Nāc un dari! Tu vari!” atbalstu saņēmušas 57 Latvijas biedrības un nodibinājumi, kuru darbība aptver 50 Latvijas novadus. Tostarp decembra pirmajā nedēļā atbalstītas jaunas aktivitātes septiņās rosīgās organizācijās, arī Ventspils novada invalīdu biedrībā “Labas pārmaiņas”.

Vienīgā biedrība cilvēkiem ar īpašām vajadzībām Ventspils novadā, kura ar panākumiem īsteno daudzveidīgus sociālā atbalsta un mūžizglītības pasākumus ne tikai saviem biedriem un atbalstītājiem. Ikvienam novada iedzīvotājam, kurš vēlas saturīgi pavadīt laiku Puzē, ir iespēja vingrot, saņemt masiera pakalpojumus, iesaistīties pagasta kultūras pasākumos vai doties ekskursijās. Biedrības rūpju lokā ir vientuļie ļaudis, tiem tiek piegādāta gan pārtika, gan medikamenti, gan apģērbs. Ar optimismu biedrība ir iecerējusi īstenot fonda atbalstīto projektu “Rosība Puzes pagasta “Labajās pārmaiņās”” (EUR 1`570), kurā 30 dalībnieki un vairāk pilnveidos savas adīšanas prasmes, gatavos dāvanu komplektus un ziedu kompozīcijas, dosies izzināt Valgundes invalīdu darbības pieredzi. Rosīgais periods noslēgsies ar teātra izrādi un koncertu Ventspils teātra namā “Jūras vārti”.  

Šonedēļ fonda programmas „Nāc un dari! Tu vari!” ietvaros atbalstu saņēma septiņas biedrības: Ventspils novada biedrība „Invalīdu biedrība “Labas pārmaiņas”, Cēsu invalīdu biedrība, Talsu novada krīžu centrs, Siguldas biedrība “Cerību spārni”, biedrība “Valkas dāmu klubs”, biedrība “Otrā māja dzīvniekiem” no Daugavpils novada un biedrība „Pieaugušo attīstības projekts” no Varakļāniem.

Līgumu parakstīšanas fotogaleriju sk. šeit: https://failiem.lv/u/zdtvemuh

Visas biedrības un nodibinājumi, kas saņem fonda atbalstu, ar savu rosību bagātina apkaimes iedzīvotāju dzīvi un palīdz līdzcilvēkiem. Atbalstīto organizāciju aktivitātes aptver dažādas jomas, tostarp sociālo palīdzību, darbu ar bērniem un ģimenēm, kultūru un radošas iniciatīvas, darbu ar senioriem, jauniešu aktivitātes.

Kopumā programmā “Nāc un dari! Tu vari!” 2015. gadā Borisa un Ināras Teterevu fonds saņēma izskatīšanai 320 dažādas ieceres, no kurām 113 pārtapa konkrētu projektu pieteikumos. No tiem šogad atbalstīta jau 57 projektu īstenošana, aptverot 50 Latvijas novadus. 2015. gadā atbalstīto visu projektu apraksti: šeit.

Savukārt 2013. un 2014. gadā Borisa un Ināras Teterevu fonda programmā „Nāc un dari! Tu vari!” atbalstītas 102 organizācijas, piešķirot to iecerēm katrā gadā teju 225 000 eiro. Programmas atbalsts 2015. gadā ir plānots gandrīz 290 000 eiro apmērā.

2013. gadā atbalstītajās organizācijās īstenoto aktivitāšu labumu guvēju skaits sasniedza 21 350 iedzīvotājus 34 novados, savukārt 2014. gadā – jau 35 500 iedzīvotājus 46 novados, bet šogad kopējais labumu guvēju skaits ir jau 45 000 cilvēku visā Latvijā.

Organizāciju veikums programmā „Nāc un dari! Tu vari!” ir ieguldījums to ilgtermiņa attīstībā. Organizāciju darbību atzinīgi novērtējušas vietējās pašvaldības un to veiksmīgā sadarbība ir labvēlīgi ietekmējusi vietējo iedzīvotāju ikdienas dzīvi.

Plašāk par programmu “Nāc un dari! Tu vari!” skatiet:  www.teterevufonds.lv (sadaļa „Projekti” – „Kopienu projekti”).

 

e-pasts: diana.germane@teterevufonds.lv
www.teterevufonds.lv

 

Facebook mūs var atrast šeit.

Youtube mūsu darbus skatiet šeit.

Lai saņemtu fonda jaunumus, pieraksties šeit.

 

Diskusijas

 

Apmeklētāji: 4960036