sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Visi jaunumi > Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā Drukāt
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā

Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā

 

Pirmdiena, 30. novembris

 • Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) speciālisti piedalīsies audžuģimeņu atbalsta grupā Jelgavā.
 • Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) Rēzeknes atbalsta punkta darbinieki tiksies ar bezdarbniekiem Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Rēzeknes filiālē, informējot par SIVA rehabilitācijas pakalpojumiem Jūrmalā un Rēzeknē.

 

Otrdiena, 1. decembris

 • Labklājības ministrijas (LM) valsts sekretāre Ieva Jaunzeme un LM eksperte Kristīne Lasmane Igaunijā piedalīsies Igaunijas Sociālo lietu ministrijas organizētā konferencē par deinstitucionalizācijas procesu Igaunijā - pašreizējo pieredzi un nākotnes izaicinājumiem.
 • VBTAI speciālisti pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Daugavpils 11. pamatskolā un Rīgas 41. vidusskolā.

 

Trešdiena, 2. decembris

 • Labklājības ministrs Uldis Augulis dosies komandējumā uz Azerbaidžānu, lai parakstītu saprašanās memorandu ar Azerbaidžānas Darba un iedzīvotāju sociālās aizsardzības ministriju. Tāpat ministrs tiksies ar šīs ministrijas pārstāvjiem, lai runātu par aktuālajiem sociālajiem jautājumiem un turpmākās sadarbības iespējām. Vizīte Azerbaidžānā turpināsies līdz 4. decembrim.
 • LM speciālisti un SIVA direktore Ilona Jurševska piedalīsies diskusijā “Saeima cilvēkiem ar invaliditāti”, ko rīkos Saeimas Sociālo un darba lietu komisija un Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācija “Sustento”, atzīmējot Starptautisko dienu cilvēkiem ar invaliditāti.

Pasākums no plkst. 10.00 norisināsies Saeimas Sarkanajā zālē, Rīgā, Jēkaba ielā 11.

 

 • LM valsts sekretāre Ieva Jaunzeme apsveiks biedrības "Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi" izveidoto dienas centru cilvēkiem ar smagiem garīga rakstura un kompleksiem funkcionāliem traucējumiem pirmajā gadadienā.
 • Valsts darba inspekcijas Sadarbības un attīstības nodaļas vadītāja Linda Matisāne Bilbao (Spānija) uzstāsies Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūras organizētajā Eiropas un Austrumu partnerības seminārā par darba aizsardzību.
 • VBTAI speciālisti rīkos inspekcijas darbinieku semināru.

 

Ceturtdiena, 3. decembris

 • LM parlamentārais sekretārs Reinis Uzulnieks, LM un SIVA speciālisti piedalīsies konferencē “ANO Konvencijas par personu ar invaliditāti tiesībām aspekti Latvijā”, ko Tiesībsarga birojs organizē sadarbībā ar Invalīdu un viņu draugu apvienību “Apeirons” un Latvijas Nacionālo bibliotēku. R. Uzulnieks pasniegs LM balvas trīs nominācijās par ieguldījumu cilvēku ar invaliditāti dzīves kvalitātes uzlabošanā.

Konference plkst. 10.00 norisināsies Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Mūkusalas ielā 3, Rīgā.

 • SIVA Rēzeknes atbalsta punkta darbinieki tiksies ar jauniešiem bezdarbniekiem NVA Rēzeknes filiālē, informējot par SIVA rehabilitācijas pakalpojumiem Jūrmalā un Rēzeknē.

 

Piektdiena, 4. decembris

 • LM plkst. 10.00 norisināsies seminārs “Patvēruma sistēma Latvijā. Izpratnes veidošana par darbu ar bēgļiem un patvēruma meklētājiem”. Semināru LM rīko sadarbībā ar biedrību „Patvērums Drošā māja”, tā dalībniekus iepazīstinās ar dažādiem terminiem, ko lieto saistībā ar migrācijas tēmu, lai nodrošinātu priekšstatu par atšķirīgām klientu grupām – patvēruma meklētājiem, bēgļiem, cilvēkiem ar alternatīvo statusu, nepavadītiem nepilngadīgiem patvēruma meklētājiem, viņu tiesībām, pienākumiem un sociālām garantijām Latvijā.
 • VBTAI speciālisti pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Liepājas bērnu mākslas un dizaina skolā un Lādezera pamatskolā.

 

Diskusijas

 

Apmeklētāji: 4960011