sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Visi jaunumi > Aicinām piedalīties diskusijā SAEIMA CILVĒKIEM AR INVALIDITĀTI Drukāt
Aicinām piedalīties diskusijā SAEIMA CILVĒKIEM AR INVALIDITĀTI


SAEIMA CILVĒKIEM AR INVALIDITĀTI 

2015.gada 2.decembris, pulksten 10.00

Saeimas nams, Sarkanā zāle

Jēkaba iela 11, Rīga

 

Izglītība ir būtiska ikviena cilvēka dzīves sastāvdaļa – tās ir gan zināšanas, lai attīstītu visdažādākās zinātnes nozares, gan pavisam praktiskas un ikdienišķas iemaņas, lai padarītu ērtāku un vienkāršāku, bet iespējams arī aizraujošāku un interesantāku mūsu ikdienas dzīvi.

Taču vēl aizvien ir bērni, jaunieši un arī pieaugušie, kam iespējas iegūt atbilstošu izglītību invaliditātes dēļ ir liegtas. Lai arī daudz runājam par iekļaujošās izglītības attīstību, realitātē mums ir vēl daudz darāmā.

Atzīmējot ANO noteikto Starptautisko invaliditātes dienu Saeimas Sociālo un daba lietu komisija un Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācija SUSTENTO rīko Diskusiju „Saeima cilvēkiem ar invaliditāti”.

Šī gada diskusija veltīta Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Konvencijas par personu ar invaliditāti tiesībām 3. panta e, h punktiem, 7. pantam un 24. pantam -  bērnu  un jauniešu ar invaliditāti izglītības iespējām, kā arī cilvēku ar invaliditāti mūžizglītībai. 

Diskusija notiks 2015.gada 2.decembrī, Saeimas nama, Sarkanajā zālē, Jēkaba iela 11, Rīga

Ierašanās no pulksten 9.30 uz kafijas tasi, diskusija atklāšana 10.00.

Aicinām pieteikties dalībai diskusijā nosūtot savas organizācijas pārstāvja vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju un personas kodu (Saeimas caurlaidei) uz e-pastu sustento@sustento.lv līdz 26.novembrim.

Diskusijas

 

Apmeklētāji: 4950621