sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Visi jaunumi > Citadele aicina bērnus ar invaliditāti uz Latvijas Nacionālā teātra izrādēm par īpašām cenām Drukāt
Citadele aicina bērnus ar invaliditāti uz Latvijas Nacionālā teātra izrādēm par īpašām cenām

Banka Citadele – sadarbībā ar Latvijas Nacionālo teātri aicinām bērnus ar invaliditāti par īpašām cenām apmeklēt teātra izrādes „Sudraba slidas” un „Sarkangalvīte un vilks” novembrī, decembrī un janvārī. Kopumā šādu iespēju nodrošināsim 285 bērniem un viņu pavadoņiem sešās izrādēs, piedāvājot biļetes ar 70% un 62% atlaidi labākajās vietās. Tāpēc lūdzam jūs par šo iespēju informēt savus biedrus, draugus un kolēģus, lai klusajā rudens un ziemas periodā palīdzētu radīt bērniem īpašu notikumu.

Ar Citadeles atbalstu Latvijas Nacionālais teātris piedāvā bērniem ar invaliditāti un viņu pavadoņiem apmeklēt teātra izrādes ar 70% un 62%atlaidi – biļešu cenas katrai no sešām izrādēm ir 3 un 5 eiro. Turklāt pa šo cenu bērniem būs iespēja skatīties izrādes no labākajām vietām teātra Lielajā zālē – 1. līdz 9. rindai. Šī ir lieliska iespēja bērniem rudens un ziemas sezonā skatīt teātra populārākās izrādes – kā zināms, „Sudraba slidas” ir viens no pasaulē pazīstamākajiem Ziemassvētku stāstiem, bet „Sarkangalvīte un vilks” ir bērniem labi zināma un aktuāla pasaka jebkurā gadalaikā, kas teātrī šosezon ietverta mūsdienīgā formātā.

Par īpašu cenu pieejamas četras izrādes „Sudraba slidas” (biļetes cena 5 eiro) un divas –  „Sarkangalvīte un vilks” (biļetes cena 3 eiro). Izrādes, uz kurām jau iespējams rezervēt biļetes – 28.11. (pl.16.00) “Sarkangalvīte un vilks” un 19.12. (plkst. 12.00), 20.12. (pl.17.00) “Sudraba slidas”.

Akcijas mērķis ir turpināt Citadeles 2010. gadā sākto atbalstu – paplašināt iespējas cilvēkiem ar invaliditāti un veicināt viņu iesaisti sabiedrībā un kultūras aktualitātēs.

Janvāra izrāžu grafiks tiks publicēts Latvijas Nacionālā teātra mājas lapā.

Lai iegādātos biļetes par īpašo cenu, jāveic rezervācija, zvanot pa tālruni 67006337 un rakstot uz e-pastu gita.paegle@teatris.lv. Rezervētās biļetes varēs izpirkt jebkurā Biļešu Paradīzes vai Latvijas Nacionālā teātra kasēs.

Diskusijas

 

Apmeklētāji: 4960054