sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Visi jaunumi > Maratons Drukāt
Maratons

Projekta „Zaļie maršruti bez šķēršļiem” mērķis ir sekmēt vienlīdzīgas iespējas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām dabas tūrismā Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pierobežas reģionos, pielāgojot infrastruktūru un izglītojot tūrisma pakalpojumu sniedzējus.

Viena no šī projekta akivitātēm ir pārrobežu maratons (Lietuva – Latvija – Baltkrievija), kas  norisināsies no 6. līdz 13. augustam.

Lai maratona dalībnieki varētu iepazīties, sadraudzēties un patrenēties garajam braucienam sākotnēji notiks neliela nometne Lietuvā, Gražutes reģionālajā parkā (06.08 – 07.08).

Dalībniekiem, iepriekš piesakotioes, tiek piedāvāta iespēja saņemt visu nepieciešamo ekipējumu, kas vajadzīgs maratona laikā.

Tiek aicināti arī brīvprātīgie, kas vēlētos pavadīt maratonu ar velosipēdu un būt par palīgiem ēstgatavošanā, šķēršļu pārvarēšanā utt. Kā arī jaunu vietu iepazīšanā un domubiedru atrašanā.

Aptuvenais maršruts  - Salakas – Zarasai – Daugavpils – Krāslava- Dagda – Ezernieki – Kanieši – Piedruja – Verhnedvinsk – Rossony.

 

Kontaktinformācija:

Sanita Zunda

Tel: 26256394

Diskusijas

 

Apmeklētāji: 4135681