sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Visi jaunumi > Atverto durvju diena SIVA Koledžā un vidusskolā Drukāt
Atverto durvju diena SIVA Koledžā un vidusskolā

Atvērto durvju dienu laikā visi interesenti tiks iepazīstināti ar SIVA piedāvātajām izglītības programmām, profesionālās piemērotības noteikšanas gaitu pirms mācību uzsākšanas, mācību procesu un telpām, prakšu organizēšanas kārtību un atbalstu karjeras veidošanā, kā arī audzēkņu pašpārvaldi un vokālo ansambli „Spārni”. Atvērto durvju dienu programma pielikumā.

SIVA izglītības iestādēs par valsts budžeta līdzekļiem iespējams iegūt izglītību cilvēkiem ar invaliditāti un prognozējamu invaliditāti, kā arī jebkuram citam interesentam par noteiktu mācību maksu. Mācību laikā cilvēkiem ar invaliditāti vai prognozējamu invaliditāti valsts apmaksā dažādu speciālistu konsultācijas un nodarbības, veselības uzlabošanas vai nostiprināšanas procedūras, dzīvošanu dienesta viesnīcā, ēdināšanu, transportlīdzekļu vadītāja apmācības, kā arī nodrošina surdotulkošanu cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem.

Pirms mācību uzsākšanas kādā no izglītības programmām, cilvēkiem ar invaliditāti vai prognozējamu invaliditāti nepieciešams iziet profesionālās piemērotības noteikšanu SIVA, kas norisinās visu gadu un ir valsts apmaksāts pakalpojums. Profesionālās piemērotības noteikšanas gaitā kopā ar speciālistiem tiks izvērtēts veselības stāvoklis, individuālā motivācija, iepriekšējās zināšanas un prasmes, lai kopīgi izvēlētos piemērotāko izglītības programmu. Vairāk par profesionālās piemērotības noteikšanu un grafiku:
http://siva.gov.lv/profesionalas-piemerotibas-noteiksana.html.

Diskusijas

 

Apmeklētāji: 4900085