sākumlapajūsu jautājumslapas karte Ru En
AA  
SUSTENTO > Aktivitātes > 2014.gada marts Drukāt
2014.gada marts

3.-4.marts

SUSTENTO uzņem Rīgā projekta „Let’s study” partnerus no Lielbritānijas, Lietuvas, Polijas.

Projekta partneri iepazīstas ar labās prakses piemēriem iekļaujošajā izglītībā Latvijā. Projekta dalībnieki apmeklē Talsu ģimnāziju, Upesgrīvas speciālo skolu, Vaivaru pamatskolu, Vaivaru Rehabilitācijas centru, SIVA koledžu.

 

5.marts

Valdes priekšsēdētāja G.Anča un organizācijas politikas koordinatore I.Neimane tiekas ar Labklājības ministru Uldi Auguli, lai pārrunātu aktualitātes cilvēku ar invaliditāti politikā.

 

6.marts

Organizācijas politikas koordinatore I.Neimane sniedz interviju raidījumam ¾.

 

17. – 18. marts

Valdes priekšsēdētāja G.Anča piedalās mācību vizītē par ilglaicīguma mērķiem atbilstošu pilsētvidi Northamptonā.

 

20.marts

Valdes priekšsēdētāja G.Anča un organizācijas politikas koordinatore I.Neimane Atēnās piedalās Grieķijas prezidentūras organizētā konferencē „Krīzes ietekme Grieķijā”.

 

24.marts

Organizācijas politikas koordinatore I.Neimane tiekas ar farmācijas firmu pārstāvjiem, lai pārrunātu medikamentu pieejamību hroniskiem slimniekiem.

 

27.marts

Valdes priekšsēdētāja G.Anča un organizācijas politikas koordinatore I.Neimane tiekas ar VSIA "Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca" departamenta direktori Dz. Kļaviņu,

 lai vienotos par turpmākās sadarbības formām.

 

28. marts

Valdes priekšsēdētāja G.Anča un organizācijas politikas koordinatore I.Neimane piedalās VM organizētajā konferencē „Efektīva primārās veselības aprūpe mūsdienu Eiropā„ , sniedzot prezentāciju par pacientu vietu un lomu primārajā veselības aprūpē.

 

31. marts

Valdes priekšsēdētāja G.Anča un SUSTENTO izglītības centra vadītāja I.Kūliņa tiekas ar ISMA rektori Margu Živiteri, lai pārrunātu sadarbību studiju programmu izveidē.

 

 

Diskusijas

 

Apmeklētāji: 4137495