SUSTENTO > Aktivitātes > 2017.gada jūnijs
2017.gada jūnijs

 

9. jūnijs

LCĪVSO SUSTENTO Pacientu informācijas un tiesību aizsardzības centra vadītāja Irīna Meļņika piedalās “Veselības projektu” organizētajā diskusijā par jauno zāļu pieejamību.

13. jūnijs

LCĪVSO SUSTENTO Pacientu informācijas un tiesību aizsardzības centra vadītāja Irīna Meļņika piedalās EPF Advocacy darba grupā Briselē.

16. jūnijs

LCĪVSO SUSTENTO Pacientu informācijas un tiesību aizsardzības centra vadītāja Irīna Meļņika piedalās PITAC kopīgi ar Veselības ekonomikas asociāciju rīkotajā diskusijā par zaļo koridoru onkoloģijā.

21. jūnijs

LCĪVSO SUSTENTO Pacientu informācijas un tiesību aizsardzības centra vadītāja Irīna Meļņika piedalās Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē par zaļo koridoru un piešķirto papildus līdzekļu izlietojumu onkoloģijas pacientiem.

26. jūnijs

LCĪVSO SUSTENTO valdes priekšsēdētāja Gunta Anča un LCĪVSO SUSTENTO politikas koordinatore Iveta Neimane tiekās ar labklājības ministru - Jāni Reiru.

28. jūnijs

LCĪVSO SUSTENTO projektu vadītāja Daiga Veinberga piedalījās Labklājības ministrijas uzsāktajā diskusijā par nepieciešamajiem uzlabojumiem invaliditātes un darbspēju noteikšanā.