SUSTENTO > Visi jaunumi > Akcija "Lieldienu donors 2014"
Akcija "Lieldienu donors 2014"

Tālivaldis Kronbergs, akcijas "Lieldienu donors" idejas autors, projekta "Kronbergs izglītībai" vadītājs

Projekts "Kronbergs izglītībai" sadarbībā ar Valsts asinsdonoru centru, Latvijas Universitāti  un Latvijas Universitātes Medicīnas fakultāti aicina piedalīties akcijā "Lieldienu donors 2014", kas 2014.gada 17.aprīlī, Zaļajā ceturtdienā, no plkst.10.00 līdz 13.00 notiks Latvijas Universitātes centrālajā ēkā, Raiņa bulvārī 19. Akciju "Lieldienu donors 2014" atbalsta biedrība "Zinis" 

Daudziem no mitoloģijas ir zināms, ka kaķiem tiek piedēvētas deviņas dzīvības. Šoreiz akcija "Lieldienu donors" notiks devīto reizi, tāpēc mēs sakām: "Piedalies devītajā akcijā "Lieldienu donors" un iegūsti deviņas dzīvības!” Ziedot asinis — tas ir veids kā glābt kādam dzīvību un iegūt to arī sev, jo nekad nezinām, vai palīdzība nebūs nepieciešama arī mums.

Akcijā "Lieldienu donors" līdz šim piedalījušies vairāk nekā 890 labas gribas cilvēki, no kuriem vairāk nekā 690 ziedojuši asinis. Ceram, ka akcijā "Lieldienu donors 2014" varēsim sveikt 700.asins donoru. Kā ierasts, donorus sagaida atbalstītāju piešķirtās pateicības balvas — šoreiz atbalsta:

Lai iegūtu deviņas dzīvības, noderēs deviņi argumenti, kāpēc asins ziedošana ir vērtīga:

Vairāk informācijas